
Lexus sprzedał już ponad 15 mln samochodów na świecie
Lexus od debiutu w 1989 roku sprzedał już 15 130 246 samochodów globalnie. Sprzedaż zelektryfikowanych samochodów Lexusa przekroczyła 3,5 mln egzemplarzy.
Zobacz więcej
Mamy indywidualne rozwiązanie dla Twojej firmy. Lexus w firmie to nie tylko prestiż, ale i po prostu… dobry biznes.

Tworzysz lub rozbudowujesz firmową flotę? Lexus w roli samochodu służbowego stanie się najlepszą wizytówką Twojego biznesu. A przy tym są to pojazdy bezpieczne, niezawodne i ekonomiczne w eksploatacji, które zachowują wysoką wartość rezydualną w przypadku odsprzedaży.
Do zastosowań flotowych szczególnie rekomendujemy klasyczną limuzynę biznesową Lexus ES Final Edition oraz oszczędnego i bogato wyposażonego SUV-a elektrycznego Lexusa RZ. Jeśli jednak Twoje potrzeby i oczekiwania okażą się ponadstandardowe, nasi eksperci zaproponują szerszą gamę modeli zoptymalizowanych pod kątem Twojego biznesu.
Co istotne, samochody marki Lexus dostępne są w bardzo korzystnym i dopasowanym do możliwości przedsiębiorstw finansowaniu. Obok oferty Leasingu i Najmu KINTO ONE oferujemy również indywidualne rozwiązania, które z przyjemnością omówią nasi doradcy.
Zapraszamy do kontaktu:
Wojciech Pajor
Doradca ds. Sprzedaży Flotowej
wojciech.pajor@lexus-krakow.com.pl
532 750 094

Lexus od debiutu w 1989 roku sprzedał już 15 130 246 samochodów globalnie. Sprzedaż zelektryfikowanych samochodów Lexusa przekroczyła 3,5 mln egzemplarzy.

Lexus po raz kolejny jest partnerem Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. W XIX edycji wydarzenia koncerty będą się odbywać od 2 do 23 października w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Limitowana wersja Vibrant Edition produkowana będzie wyłącznie od września 2025 roku do maja 2026 roku.